Okołoksiążkowe

Co ja tutaj robię? :)

Blog o książkach? Czyli kolejny blog z długimi recenzjami? O nie, nie, nie. Nie tym razem. To miejsce zostało stworzone z myślą o dzieleniu się opiniami na temat przeczytanych książek, ale w nieco krótszej formie. Nie bądźcie więc zaskoczeni, jeśli zobaczycie tu krótki opis wrażeń i odczuć po przeczytanej lekturze bez podziału na trzy części.

Będzie o nowościach i o klasykach niezależnie od gatunku. Książki w formie papierowej? Oczywiście! E-booki? Mówimy stanowcze tak! A do tego jeszcze więcej cytatów i ulubionych fragmentów.

Ileż to ja się zastanawiałam! „Założyć tego bloga, czy może jednak odpuścić?”; „Ale czy jest sens? Czy ktoś to w ogóle będzie czytał?”. Jeszcze kilka lat temu prowadziłam bloga, później przeniosłam się na portal publikujący recenzje, a teraz piszę o książkach na Twitterze i IG. Zatęskniłam za takim miejscem w sieci, w którym mogłabym po prostu pisać i się niczym nie przejmować. Tak po prostu. Bez ograniczeń.

No to oficjalnie: przedstawiam Wam stronę poświęconą szeroko pojętej kulturze książki. Rozsiądźcie się więc wygodnie! I zaczynajmy 🙂

Ocena: