#zostańwdomu książkowe akcje
Okołoksiążkowe

#zostańwdomu: Najlepsze akcje książkowe!

Akcja #zostańwdomu wciąż trwa, przedstawiam Wam więc najlepsze i najciekawsze akcje książkowe, które można znaleźć w Internecie. Obecnie najbezpieczniej jest po prostu zostać w domu i jak najlepiej zorganizować sobie czas. Można wrócić do nauki porzuconych języków, można też czytać książki, po które zawsze chcieliśmy sięgnąć, ale do tej pory jakoś się to nie udawało. Z pomocą przychodzą księgarnie i wydawnictwa, które proponują na ten czas bardzo ciekawe rozwiązania.

Empik – czas w domu

empik czas w domu

#zostańwdomu z Empik, czyli opcja Premium przez 60 dni za darmo. Taki abonament zapewnia nam dostęp do 13 tysięcy ebooków i audiobooków. Jeśli ktoś woli książki w formie papierowej, Empik w tym wariancie proponuje dostawę za 0 zł. Skorzystałam z tej opcji właśnie dla audiobooków, sprawdźcie czy jest tam dla Was coś interesującego!

 

Legimi – #TerazCzasNaCzytanie!

Legimi czas na czytanie

Z kodem „czytamy” na Legimi możemy pobrać jedną książkę lub audiobooka z listy na stronie akcji. A tytuły są naprawdę ciekawe, m.in.: „Gdyby ocean nosił Twoje imię”, „Trinkets”, „Księga luster”, czy „Fantastyczne zwierzęta”. Oczywiście wciąż można skorzystać z darmowego okresu próbnego, który trwa 14 dni – wtedy korzystamy z pełnej cyfrowej biblioteki idealnej na czas #zostańwdomu.

 

Wydawnictwo Karakter – ebook na trudne czasy

Karakter ebook na trudne czasy

Wydawnictwo Karakter na swojej stronie udostępniło całkowicie za darmo ebooka, który możemy pobrać jako epub lub mobi. E-book w prezencie na trudne czasy? Wspaniale! Tym bardziej, że mowa tutaj o książce Rebeki Solnit „Nadzieja w mroku”, którą warto przeczytać.

 

Wydawnictwo SQN – akcja #odrywka

wydawnictwo sqn - odrywka

Każdego dnia wydawnictwo SQN w akcji #odrywka proponuje nam ebooka za złotówkę. Codziennie inny tytuł – może to być książka sportowa, powieść – wszystko to, co znajdziemy w ofercie wydawnictwa. Zainteresowani? Zostawiam linka, warto sprawdzić co dziś jest do ściągnięcia.

 

 

Wydawnictwo Czarne – darmowa dostawa do paczkomatu

wydawnictwo czarne

Do 10 kwietnia wydawnictwo Czarne oferuje darmową dostawę do paczkomatu przy zakupie minimum dwóch książek (minimum 60 zł). Dodatkowo wydawnictwo zorganizowało wirtualne Targi Książki i do jutra (29.03) na hasło #GDAŃSK można kupić książki o Bałkanach z rabatem 30%.

 

 

Książka na telefon – wspierajmy kameralne księgarnie!

książka na telefon

Możemy wesprzeć lokalne księgarnie nie wychodząc z domu! Wystarczy wejść na stronę, napisać lub zadzwonić do księgarni podanej na stronie ksiazkanatelefon.pl i zamówić konkretny tytuł. Jeśli znacie inne kameralne księgarnie, których nie ma tutaj na liście, również możecie zadzwonić i złożyć zamówienie. Wspierajmy małe księgarnie, zwłaszcza teraz, w tym trudnym czasie.

 

Księgarnia DeRevolutionibus

derevolutionbus

Krakowska księgatnia De Revolutionibus sprzedaje książki online w naprawdę dobrych cenach! Zerknijcie!

 

 

Wszelkie linki znajdziecie w nagłówkach. Znacie inne książkowe akcje, które pojawiły się w ostatnim czasie? Jeśli tak koniecznie dajcie znać!:)